Aktualności

"Nie kolegów i nikt mnie - kopię piłkę bo tak chcę"

2013-02-05 08:51:06
t01

Niedziela była nietylko dniem upadków, ale także wzlotów dla naszego klubu. Przed meczem seniorskiej drużyny Auto Wicherka, spotkanie towarzyskie z Nielbą Wągrowiec, zagrali również najmłodsi przedstawiciele Futsalu w Obornikach, czyli chłopcy z sekcji "JUNIOR" działającej przy naszym klubie.

Liczna grupa młodzików została podzielona na dwie drużyny i każda z drużyn rozegrała po dwa mecze. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, a liczne bramki, które wpadały, powodowały gromkie brawa wśród kibicujących im rodziców, którzy równie licznie zgromadzili się na trybunach, by dopingować swoje pociechy. Wyczyny swoich młodszych kolegów przybyli oglądać także piłkarze drużyny seniorskiej, którzy również włączali się do czynnego kibicowania.

Młodzi reprezentanci Auto Wicherka schodzili po spotkaniach z uśmiechem na twarzach, co przysporzyło wiele satysfakcji sztabowi szkoleniowemu oraz zarządowi klubu. Świetna postawa całej drużyny pozwoliła na zachowanie aż w dwóch meczach czystego konta. Po zakończeniu wszystkich planowanych spotkań, młodzi zawodnicy obu klubów rozegrali jeszcze turniej rzutów karnych.

Zarząd oraz wszyscy członkowie klubu są zachwyceni postawą młodych graczy Auto Wicherka. Atmosfera panująca na hali była znakomita, co sprzjało wspólnej rywalizacji. My póki co życzymy chłopcom wytrwałości w treningach oraz motywacji do ciągłego szlifowania swoich piłkarskich umiejętności. GRATULACJE chłopcy i powodzenia!!!


A pod spodem kilka pamiątkowych zdjęć. Miłego oglądania.


t02
t03
t04
t05
t06
t07
t08


« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj