Aktualności

1/16 HPP nie dla Auto Wicherka.

2013-12-25 17:19:19

hppZ małym opóźnieniem, jednak w świątecznym nastroju. Kiedy pomeczowe i powigilijne emocje już opadły, a wszystkie prezenty zostały rozpakowane, możemy wreszcie przedstawić Państwu nasz punkt widzenia na niedzielne spotkania w ramach Halowego Pucharu Polski. Od samego początku wiadomo było, że Auto Wicherek nie jest faworytem tej rundy, gdyż w stawce znalazły się o wiele wyżej rozstawione zespoły - Red Dragons Pniewy oraz K.S. Gniezno.

Oba zespoły potwierdziły w niedzielne popołudnie, że zasłużenie występują w I lidze Futsalu i mają ekstraklasowe aspiracje. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało pomiędzy gospodarzami, czyli Auto Wicherkiem Oborniki a gośćmi z Pniew. Smoki już w pierwszej minucie spotkania zaskoczyli oborniczan aplikując pierwszą bramkę. Kolejne gole były również udziałem pniewskiego zespołu. Kiedy wynik spotkania był już w zasadzie przesądzony, honorowe trafienie dla swojego zespołu zaliczył Bartosz Nogalski i ostatecznie Auto Wicherek przegrał 1:4.

Kolejny mecz również w przeważającej części przebiegał pod dyktando drużyny przyjezdnej, jednak w tym spotkaniu lepiej funkcjonowała obrona Auto Wicherka, która kapitulowała tylko dwa razy. W tym spotkaniu również udało nam się strzelić tylko jedną bramkę, która była wyjątkowa z dwóch względów. Po pierwsze strzelił ją sam Klaudiusz Hirsch, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Po drugie trafienie to było niecodziennej urody, gdyż strzał z pierwszej piłki z odległości ok. 10 metra trafiło w samo okienko bramki drużyny K.S. Gniezno. Bramkarz mimo ofiarnej interwencji nie mał żadnych szans na skuteczną obronę tego strzału. Sam obserwator spotkania z ramienia Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej - pan Klaudziusz Kapłon przyznał, że właśnie dla tej bramki przybył na obornicką halę.

Trzecie, ostatnie już spotkanie było zatem walką o awans do kolejnej rundy Halowego Pucharu Polski, a zmierzyły się w nim dwie pierwszoligowe marki czyli Red Dragons Pniewy oraz K.S. Gniezno. Ci pierwsi wygrali pewnie w stosunku bramkowym 4:1 i tym samym zagrają w kolejnej rundzie HPP.

Dla nas była to okazja do zdobycia cennego doświadczenia w konforontacjach z lepszymi i wyżej rozstawionymi drużynami. Postawa naszych zawodników była bojowa i widać było, że woli walki nie brakowało żadnemu z nich. Rywale jednak potwierdzili, że nie przez przypadek zajmują czołowe pozycje w wyższej klasie rozgrywek. Specjalne podziękowania kierujemy także pod adresem sponsorów Rundy Kwalifikacyjnej Halowego Pucharu Polski, którymi byli: Firma Budowlana "BUDRO" Kazimierz Stachowiak, Graniteks Nagrobki Grzegorz Wicherek oraz BOSCH Service GARNEC. Pod spodem przedstawiamy wszystkie wyniki oraz końcową tabelę.

 

 

K.S. Auto Wicherek Oborniki 1:4 Red Dragons Pniewy

K.S. Auto Wicherek Oborniki 1:2 K.S. Gniezno

Red Dragons Pniewy 4:1 K.S. Gniezno

 

Lp. Drużyna M Br Pkt

1. Red Dragons Pniewy 2 6 6
2. K.S. Gniezno 2 -2 3
3. K.S. Auto Wicherek Oborniki 2 -4 0
« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj