Aktualności

Auto Wicherek ogrywa Credo Futsal Piłę.

2013-10-22 15:15:03

autoW niedzielne popołudnie w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, miejscowy zespół KS Credo Futsal podejmował w towarzyskim spotkaniu drużynę Auto Wicherka. Drużyna gospodarzy to bardzo młody zespół rozpoczynający dopiero swoją przygodę z futsalem. Nie przeszkodziło to jednak zawodnikom tego klubu w ambitnej i walecznej grze. W pilskiej hali zebrało się sporo kibiców, co pokazało jak duże jest zainteresowanie futsalem i poczynaniami drużyny KS Credo w tym mieście. Odnotowania wymaga również fakt, że gospodarze zgotowali świetną oprawę organizacyjną. Auto Wicherek pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony ogrywając rywali 7:3.

Szczególnie dobra w naszym wykonaniu była pierwsza połowa, gdyż po pierwszych 20 minutach gry prowadziliśmy aż 6:1. Bramki w tym czasie zdobywali: Marcin Antczak x2, Mikołaj Siwecki, Marek Majchrzak, Mikołaj Orczykowski oraz Bartosz Nogalski. Mimo wielu strzelonych goli, rezultat mógł być jeszcze okazalszy, jednak kilku naprawdę dogodnych sytuacji po prostu nie wykorzystaliśmy.

W drugiej części meczu do głosu doszli wreszcie gospodarze, którzy zagrali o wiele odważniej, a co za tym idzie, także skuteczniej, czym wyraźnie zaskoczyli zbyt mocno rozluźnionych gości z Obornik. Zawodnicy KS Credo Futsal Piła zdobyli w drugiej odsłonie dwa gole dając tym samym sygnał przyjezdnym, że tanio skóry nie sprzedadzą. Honor Auto Wicherka uratował Bartosz Nogalski, który wykorzystał fenomentalne podanie Marka Majchrzaka, zdobywając jedynego w tej części meczu gola dla swojej drużyny.KS Credo Futsal Piła 3:7 K.S. Auto Wicherek Oborniki

gole: Marcin Antczak x 2, Bartosz Nogalski x 2, Mikołaj Siwecki, Marek Majchrzak, Mikołaj Orczykowski

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj