Aktualności

Falstart Auto Wicherka. Mieszane uczucia po inauguracji w Żarach.

2013-11-12 17:33:22

autoSłaby występ zaliczyli zawodnicy obornickiego Auto Wicherka w wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki II ligi futsalu, w którym przeciwnikiem była drużyna Prant Mundial Żary. Rozczarowała przede wszystkim gra naszych piłkarzy, jednak należy uszanować punkt wywieziony z trudnego terenu, gdyż wynik do samego końca pozostawał wielką zagadką i równie dobrze mogliśmy wyjechać z niczym. W świetnym stylu sezon rozpoczął Marcin Antczak, który w swoim pierwszym meczu w sezonie zdobył aż 4 gole.

Spotkanie lepiej rozpoczęli oborniczanie, którzy po bramkach Marka Majchrzaka i Marcina Antczaka wyszli na dwubramkowe prowadzenie. I na tym w zasadzie piękny sen się urwał, gdyż reszta spotkania była prawdziwą huśtawką emocji i horrorem wyjętym prosto z powieści Stephena Kinga. Niefrasobliwość gości bez skrupułów wykorzystali zawodnicy Prant Mundial Żary, którzy w krótkim czasie doprowadzili do remisu, a następnie na każdy cios zadany przez Auto Wicherka odpowiadali równie skutecznie.

Następnie nadeszła feralna 30' minuta spotkania, która poderwała wszystkich zgromadzonych w hali kibiców z miejsc, gdyż pierwszy raz w tym meczu gospodarze objęli prowadzenie. Był to prawdziwie krytyczny moment dla drużyny przyjezdnej. Na 3 minuty przed końcem spotkania świetną zmianę taktyczną przeprowadził trener gości - Klaudiusz Hirsch, zdejmując z boiska bramkarza i wprowadzając dodatkowego zawodnika w pole. Gra w przewadze przyniosła bowiem zamierzony skutek, gdyż na półtora minuty przed końcem Auto Wicherek zdołał doprowadzić do remisu. To był prawdziwy emocjonalny rollercoaster.


Prant Mundial Żary 5:5 K.S. Auto Wicherek Oborniki

pilka Marek Majchrzak, Marcin Antczak x 4

zolta  Bartosz Nogalski, Tomasz Wicberger

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj