Aktualności

Hirsch: Popełniliśmy zbyt wiele błędów.

2013-11-13 10:33:48

konfZapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami przedstawicieli zespołów Prant Mundial Żary i KS Auto Wicherek Oborniki po poniedziałkowym meczu 1. kolejki Lubuskiej II Ligi Futsalu.


Klaudiusz Hirsch (trener KS Auto Wicherek Oborniki)
- Myślę, że inauguracja była w pełni udana. Była to dobra promocja tej dyscypliny, dobra promocja futsalu, ponieważ w tym meczu było właściwie wszystko. Wynik wysoki 5:5, zmieniał się praktycznie jak w kalejdoskopie. Emocje do ostatnich sekund. Myślę, że kibice, którzy pierwszy raz zetknęli się z futsalem mogą być usatysfakcjonowani i oby więcej takich meczów było w tej lidze.

- Mam nadzieję, a nawet wiem o tym, że ta liga będzie się rozwijać. Mam tutaj również na myśli pasję z jaką organizatorzy drugiej ligi wzięli się do pracy. Jest to naprawdę godne podziwu. Gratulacje dla Jacka Mondorowicza i innych ludzi, którzy wspierają tą ligę.

- Jeżeli chodzi o grę mojej drużyny to nie mogę być do końca zadowolony, ponieważ popełniliśmy wiele błędów. Nasza drużyna jest bardzo młodą drużyną i niestety te błędy będzie jeszcze popełniać. Jako widowisko, jako mecz oceniam bardzo pozytywnie i wierzę, że ci kibice, nie tylko w Żarach, pokochają futsal i będą przychodzić na mecze. Życzę prezesowi (Robertowi Skowronom – przyp. red.), aby na terenie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w niedalekiej przyszłości będą drużyny, które będą występował w I lidze i Ekstraklasie.

 

Leszek Wicherek (prezes KS Auto Wicherek Oborniki)
- Bardzo fajna oprawa, jesteśmy bardzo zaskoczeni tym jak wszystko zostało zorganizowane. U nas w Wielkopolsce czegoś takiego nigdy nie było. Lubuski po raz pierwszy to robi i robi to świetnie. Bardzo dużo kibiców i oprawa. Ekstra!

 

Mikołaj Siwecki (kapitan KS Auto Wicherek Oborniki)
- Oczywiście nie przyjechaliśmy tutaj dopisując sobie trzech punktów przed meczem. Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie. Takiego zaangażowania ze strony przeciwnika się spodziewaliśmy. Tak jak powiedział trener, było trochę za dużo błędów, które nie pozwoliły nam odskoczyć przeciwnikowi na więcej bramek. Musimy uszanować ten punkt, ponieważ zdobyliśmy go w ciężkich warunkach. Brawa dla chłopaków z drużyny, że potrafiliśmy się podnieść, mimo że przegrywaliśmy w końcówce spotkania. Musimy wyciągnąć wnioski i kolejne spotkania kończyć z większym dorobkiem bramkowym niż przeciwnicy

 

Radomir Roztocki (trener Prant Mundial Żary)
- To było dla nas przetarcie. Jeżeli chodzi o zespół z Obornik Wielkopolskich, widać, że nie jest to przypadkowy zespół. To poukładany zespół, grają piłkę techniczną, przeprowadzali przemyślane akcje. Było widać, że nie było tam dzieła przypadku. Jest niedosyt, ponieważ cały czas goniliśmy, w końcówce mieliśmy mecz pod kontrolą, prowadziliśmy jedną bramką na półtorej minuty przed końcem. Popełniliśmy jednak błąd i jest remis. Przeciwnik był ciężki. Otoczka cała – powiało większą piłką w Żarach.

 

Arkadiusz Dybka (kapitan Prant Mundial Żary)
- Swojego występu nie chcę oceniać. Są od tego trener i kibice. Było to na pewno bardzo dobre widowisko dla kibiców, obie drużyny pokazały dobry futsal. Ta liga jest dużą niewiadomą. My dopiero zaczynamy w niej grać, z każdym meczem będziemy nabierać doświadczenia. Jak będzie? Czas pokaże.

 

 

-----------------------------

źródło: www.lubuskifutsal.pl

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj