Aktualności

Kolejne pewne zwycięstwo Auto Wicherka!!

2014-02-24 12:04:14

winW zaległym spotkaniu 7. kolejki II Ligi Futsalu Auto Wicherek pewnie pokonał M40.pl Poznań i do sześciu oczek zmniejszył przewagę do trzeciej w tabeli Celulozy Kostrzyn. Gospodarze pokazali się z bardzo dobrej strony szczególnie w drugiej połowie, gdyż po pierwszych dwudziestu minutach gry nie mogliśmy być jeszcze niczego pewni. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Marek Majchrzak (2), Błażej Rzepczyk oraz Mikołaj Orczykowski.

Auto Wicherek Oborniki od samego początku do samego końca kontrolował boiskowe poczynania, choć po pierwszej połowie prowadziliśmy tylko 1:0. W tej części gry obrona gości stanowiła twardy monolit, który był bardzo trudny do pokonania. Jedyną bramkę w tej części gry udało nam się zdobyć dzięki fenomenalnemu trafieniu Marka Majchrzaka, który z pierwszej piłki huknął nie do obrony, w okolice okienka bramki poznańskiej ekipy.

Na drugą połowę oborniczanie wyszli równie mocno skoncentrowani, gdyż przy jednobramkowym prowadzeniu nie można było być niczego pewnym. Spokój drużynie gospodarzy po kilku minutach gry dał Błażej Rzepczyk, który nie chciał być widocznie gorszy od swojego kolegi i równie efektownym strzałem, niemal z połowy boiska zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu. Od tej chwili gra Auto Wicherka nabrała większego animuszu i już po chwili drugą na swoje konto a trzecią dla drużyny bramkę zdobył wyróżniający się niedzielnego popołudnia Marek Majchrzak.

Pod koniec meczu zawodnicy M40.pl Poznań postanowili postawić wszystko na jedną kartę i do końca spotkania zagrali z wycofanym bramkarzem. Efekt tego był taki, że na 5 sekund przed końcową syreną Mikołaj Orczykowski w samotnym rajdzie na pustą bramkę w asyście obrońcy rywali zdobył czwartego gola dla Auto Wicherka. Kilka sekund później mogliśmy cieszyć się z drugiego z rzędu zwycięstwa naszej drużyny i pierwszego w tym sezonie czystego konta. Cieszy nas również powrót kontuzjowanych zawodników, których brakowało we wcześniejszych meczach. Niedawno po długiej przerwie do drużyny powrócił Mateusz Ostrowski, który w swoim "debiucie" zaliczył dwa trafienia, a we wczorajszym pojedynku mogliśmy oglądać kolejnego rekonwalescenta - Tomasza Wicbergera, który także dołożył swoją cegiełkę do wczorajszego zwycięstwa zapisując na swoje konto asystę przy trafiniu Marka Majchrzaka.

K.S. Auto Wicherek Oborniki 4:0 M40.pl Poznań