Aktualności

Krótka refleksja przed meczem w Toruniu.

2013-03-08 15:15:03

autoJuż jutro drużynę Leszka Wicherka czeka kolejny sprawdzian. Tym razem obornicki zespół futsalowy wybierze się do Torunia gdzie zmierzy się z drużyną TAF Euro-Drób. Znajdujący się obecnie w głębokim kryzysie piłkarze Auto Wicherka w sobotniej potyczce zmierzą się z bardzo trundym przeciwnikiem. Zawodnicy Toruńskiej Akademii Futsalu to od dłuższego czasu nieprzerwany lider grupy pomorskiej w II lidze Futsalu.

Lider, jeszcze przed tygodniem wydawałoby się, bezkonkurencyjny, a jednak został powstrzymany przez znakomicie spisujący się w ostatnim czasie UKS Orlik Mosinę. Mosinianie sprawili wszystkim kibicom wspaniałą niespodziankę pokonując w ostatnią niedzielę TAF Toruń 4:3. Dla ekipy Euro-Drobu była to dopiero druga porażka w tym sezonie. Spadek formy? Czy tylko wypadek przy pracy?

Auto Wicherek to zupełnie inna drużyna niż na początku sezonu. Pewna i solida obrona przerodziła się w dziurawe sito, a zimnokrwiści egzektuorzy stracili swoją skuteczność. Wszystko było dobrze, aż do pamiętnego meczu z Toruniem. Zawodnicy przystąpili do spotkania jakby myśleli, że atmosfera własej hali i niezdobyta do wtedy obornicka twierdza, zdziała sama z siebie wystarczająco dużo. Jakby wysoka wygrana w Chojnicach odbiła się czkawką i w głowach zadomowiła się myśl, że w sumie, to nie trzeba tyle biegać, koledzy zrobią to za mnie.

Otóż nie drodzy Panowie, biegać trzeba i to tak, żeby parkiet za wami trzeszczał!! Ostatnie mecze Auto Wicherka, no może oprócz tego z KS Gniezno, to pokaz bezsilności, braku pomysłu i miotania się po parkiecie. TAF Toruń to bardzo silny rywal, świadczą o tym wyniki i konsekwencja drużyny, dlatego nikt nie oczekuje miażdżącej przewagi czy wysokiego zwycięstwa. Jednak każdy z kibiców chciałby być dumny z występu drużyny, która reprezentuje jego miasto. Każdy chciałby widzieć poświęcenie i wolę walki, chęć zwycięstwa. Trzeba wziąć się w garść, nastawić się tak samo jak na początku sezonu, bo z obecną grą nie zasługujemy na II ligę...


TAF Euro-Drób Toruń vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki
data: 09 marca 2013 (sobota)
początek spotkania: godz. 17:00
miejsce: hala sprotowa przy Zespole Szkół nr 28, ul. Przy Skarpie 13, Toruń
kontuzje: Tomasz Kustoń

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj