Aktualności

Najgorszy mecz sezonu!!! Zła passa trwa...

2013-02-13 16:16:16

subsW niezwykle osłabionym składzie, bez kilku podstawowych zawodników drużyna Auto Wicherka wybrała się w dniu wczorajszym do Mosiny na spotkanie 10. kolejki II ligi Futsalu. Zbędne są wszelkie tłumaczenia, oborniczanie zagrali najgorszy mecz w sezonie nie potrafiąc odnaleźć się na parkiecie, a rażąca niedokładność w grze i nieprzemyślane zagrania niejednokrotnie pakowały w kłopoty bezradnego Szymona Jankowskiego. Postawa zespołu była w dniu wczorajszym godna pożałowania, a gra w którą grali zawodnicy Auto Wicherka w niczym nie przypominała gry w Futsal.

Już sam początek spotkania świadczył o tym, że nie będzie to łatwy wieczór dla naszych zawodników. Obrona była dziurawa i niepewna, przez co gospodarze z niczego stwarzali sobie dogodne sytuacje podbramkowe. W miarę upływu czasu goście w końcu zaczęli się rozkręcać, ale na prowadzenie i tak jako pierwsi wyszli zawodnicy UKS Orlik Mosina. Strzał z rzutu wolnego wybronił Szymon Jankowski, a z najbliższej odległości, w zamieszaniu w polu karnym, do bramki wbił ją niepilnowany zawodnik gospodarzy.

Strata gola pobudziła lekko piłkarzy Auto Wicherka. Jednak nienajlepszy dzień miał wczoraj kapitan drużyny, Mateusz Ostrowski, którego liczne strzały raz za razem mijały bramkę mosińskiego bramkarza. Po wielu nieudanych próbach  na parkiecie zameldował się Maciej Matelski, który już po chwili sprawdził czujność gokipera gospodarzy śląc potężny strzał w światło bramki. Ten jednak nie dał się zaskoczyć i świetną paradą zażegnał niebezpieczeństwo. Kolejna akcja, to pierwszy tego wieczoru pokaz Futsalu w wykonaniu Auto Wicherka. Świetnie rozklepaną piłkę do pustej bramki wbił bohater poprzedniej akcji, Maciej Matelski, nie dając tym razem szans zdezorientowanemu bramkarzowi zespołu Orłów. Gdyby przez cały mecz gra gości wyglądała tak jak przy tej jednej akcji, rywale mogliby tylko patrzeć jak piłka wędruje od nogi do nogi naszych zawodników.

Niestety druga połowa miała okazać się bardziej pechowa od pierwszej. Niedokładność w grze Auto Wicherka starali się wykorzystywać gospodarze, przechwytując łatwe piłki i stwarzając zagrożenie pod bramką Szymona Jankowskiego. Tego typu sytuacje były niestety zbyt częstym w tym meczu zjawiskiem, a kulminacją braku szczęścia naszej ekipy był niecelny strzał jednego z zawodników Orlika, który niefortunnie odbił się od pleców Łukasza Laskowskiego i całkowicie myląc naszego bramkarza znalazł drogę do siatki.

Oborniczanie starali się mimo wszystko atakować, jednak tym atakom brakowało dynamiki oraz pomysłu, a kiedy udawało się przedrzeć przez obronę rywala na przeszkodzie stawał bramkarz mosińskiej ekipy. Po wielu minutach bezbarwnego bicia głową w mur, nadszedł kolejny ośmieszający cios, a zbyt łatwa strata piłki zakończyła się kolejnym golem dla zespółu UKS Orlik Mosina. Fatalny dzień Auto Wicherka. Gdyby na trybunach mosińskiej hali znajdowali się kibice naszej drużyny, z pewnością w tej chwili wracaliby już do Obornik.

Po stracie tego gola goście wycofali bramkarza. Kolejny przebłysk gry w Futsal drużyna zaprezentowała w ostatniej minucie meczu. Szybka wymiana piłek sprawiła, że sam na sam z bramkarzem znalazł się Mateusz Ostrowski, który po wielu nieudanych próbach, zdobył wreszcie bramkę dla Auto Wicherka. Było już niestety zbyt późno. Determinacja oraz upór, które piłkarze zaprezentowali w ostatnich trzydziestu sekundach nie zdały się na nic, choć w ciągu tej chwili drużyna miała jeszcze szanse na odwrócenie losów spotkania. Szkoda tylko, że obudzili się dopiero wtedy...

 

 

UKS Orlik Mosina 3:2 K.S. Auto Wicherek Oborniki

gole: Maciej Matelski, Mateusz Ostrowski

żółte kartki: brak

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj