Aktualności

Skromne zwycięstwo z Oranje.

2013-10-27 21:25:03

ballAuto Wicherek był stroną zdecydowanie przeważającą, choć to rywal pokazał w dzisiejszym meczu, że ma zęby i to w dotaku żądne krwi. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy 3:2 i nie należało do łatwych, mimo czasem wręcz miażdżącej przewagi oborniczan.

Pierwsza połowa to gra w zasadzie tylko do jednej bramki, trzeba przyznać, że piłkarze Oranje nie mieli w tej części meczu zbyt wiele do powiedzenia lecz należy ich pochwalić za skuteczną grę w obronie. Gracze Auto Wicherka przez bardzo długi czas nie potrafili udokumentować swojej przewagi, a udało im się tego dokonać dopiero pod koniec. Wtedy to Tomasz Wicberger potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał poznańskiego bramkarza.

Druga połowa to festiwal błedów i prezentów, które oddaliśmy rywalom, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób strzelili oni dwie bramki. Co prawda w tej części gry byliśmy skuteczniejsi niż w pierwszych dwudziestu minutach, również strzelając dwa gole, jednak ten okres gry każdy chciałby jak najszybciej zapomnieć. Przy jednej z bramek pomogli nam goście, którzy sami wpakowali piłkę do własnej siatki, a gola decydującego o zwycięstwie zdobył Mikołaj Siwecki.