Aktualności

Towarzysko z Red Dragons.

2013-04-30 09:07:45

Za nami ostatni mecz sezonu, punkty i miejsca zostały sprawiedliwie podzielone i mogłoby się wydawać, że to już koniec walki oraz ciężkiej pracy wkładanej na treningach. Otóż nic bardziej mylnego, czas na odpoczynek i relaks przyjdzie nieco później, jednak zanim udamy się na posezonowy urlop przed nami jeszcze trochę wysiłku i zadań do wykonania. Fakt, że ostatni ligowy gwizdek zabrzmiał już dobre dwa tygodnie temu, nie oznacza, że zawodnicy przestali trenować i grać w piłkę. W minioną sobotę K.S. Auto Wicherek wybrał się do Pniew, by tam rozegrać sparing z pierwszoligową drużyną Red Dragons Pniewy. Oczywiście posezonowa atmosfera była widoczna gołym okiem, obie drużyny zagrały na pełnym luzie, jednak mimo to tempo meczu było szybkie, gra dynamiczna i co najważniejsze wpadało dużo goli.

Lecz nie o wynik tu najbardziej chodzi. Najważniejszą rzeczą dla Auto Wicherka była możliwość sprawdzenia dwóch nowych zawodników, którzy od ostatniego meczu ligowego trenują wraz z drużyną. Pochodzący ze Słowacji Jasmin Jerić oraz hiszpan Jose Perez Torreglosa, w skrócie Pepe, pokazali się z bardzo dobrej strony, a drugi z wymienionych dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Nie wiadomo jeszcze czy ta dwójka na stałe pozostanie w drużynie lecz dołożymy wszelkich starań, by w Obornikach poczuli się jak w domu. Jedną z bramek dołożył Marek Majchrzak, a hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił sam trener Klaudiusz Hirsch, który w sobotnim meczu wyjątkowo przywdział koszulkę Auto Wicherka.

Spotkanie rozegrane zostało w czasie 2 x 30 min efektywnego czasu gry i zakończyło się wynikiem 7:6 dla gospodarzy. Wideo z tego meczu pojawi się niebawem na naszej stronie. A tymczasem poniżej prezentujemy kilka zdjęć, miłego oglądania.
« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj