Aktualności

Trzy punkty wracają do Obornik!!!

2013-12-10 09:59:45

lfNie mogło być innego scenariusza, jeśli oborniccy futsalowcy chcą liczyć się w walce o zajęcie czołowej lokaty. W meczu 5. kolejki II ligi Futsalu Auto Wicherek Oborniki pokonał na wyjeździe zespół Lions Skwierzyna 3:6 i tym samym zdobył pierwszy komplet punktów na obcym terenie. Podopieczni Klaudiusza Hirscha cały dorobek strzelecki uzbierali już w pierwszej połowie spotkania nie dając w tej części gry rywalom miejsca na zbyt dużo swobody. Druga połowa z kolei należała do gospodarzy, którzy całkowicie przejęli inicjatywę i kontrolę nad grą.

Od samego początku zauważalne było, że to Auto Wicherek jest drużyną dużo bardziej ułożoną taktycznie i z ciekawszym pomysłem na grę. Dowodem na to były stwarzane sytuacje i strzelone bramki. Do siatki rywali dwukrotnie trafiali Mikołaj Orczykowski oraz Marcin Antczak, a po jednym trafieniu dołożyli Mikołaj Siwecki i Bartosz Nogalski. Piłkarzom Lions Skwierzyny w tej części gry tylko raz udało się pokonać Gracjana Stankiewicza. Na przerwę w dużo lepszych humorach schodziła zatem drużyna Leszka Wicherka.

Ten humor nie udzielił się niestety w drugiej części meczu. Gospodarze z kolei musieli powiedzieć sobie w przerwie kilka ostrych słów, które podziałały na nich jak czerwona płachta na byka. Drugie dwadzieścia minut należały bowiem całkowicie do skwierzyńskich zawodników, którzy pokazali w tym okresie meczu niesamowity charakter i wolę walki. Ostatecznie drużyna Lions dwukrotnie pokonała debiutującego na ligowych parkietach Dawida Kopelciwa, który w drugiej połowie zastąpił Gracjana Stankiewicza. Auto Wicherek nie zdołał już więcej pokonać bramkarza gospodarzy, rozczarowując nawet w sytuacji sam na sam.

 

 

Lions Skwierzyna 3:6 K.S. Auto Wicherek Oborniki

ball  Mikołaj Orczykowski x 2, Marcin Antczak x 2, Mikołaj Siwecki, Bartosz Nogalski

yellow  brak

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj