Aktualności

Udany rewanż Auto Wicherka.

2014-01-21 11:09:27

zaryWreszcie mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwe oblicze Auto Wicherka Oborniki. W niedzielne popołudnie drużyna Leszka Wicherka po przyjemnym dla oka widowisku pokonała zespół Prant Mundial Żary 9:4 w ramach 10. kolejki II Ligi Futsalu. Z powodu licznych urazów, które wykluczyły wielu zawodników z gry, do drużyny w ostatnim tygodniu dołączyło dwóch nowych graczy. Patryk Rau oraz Błażej Rzepczyk zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, a drugi z dwójki wymienionych w swoim debiucie wpisał się nawet na listę strzelców. Cieszą także dwie bramki Mateusza Ostrowskiego, który po kilku tygodniach przerwy w grze rozegrał bardzo dobre spotkanie. Pozostałe gole strzelali: Mikołaj Orczykowski x 2, Mikołaj Siwecki, Marek Majchrzak, Bartosz Nogalski oraz Klaudiusz Hirsch.

Początek spotkania lepiej ułożył się jednak dla przyjezdnych, którzy jako pierwsi trafili do siatki i otworzyli wynik spotkania. To było jednak wszystko na co było stać podopiecznych Radomira Roztockiego w tej części gry. Kolejne minuty należyły bowiem do gospodarzy, którzy koncertową grą wypracowali sobie trzybramkowe prowadzenie i schodzili do szatni z uśmiechem na twarzy.

Druga połowa również należała do Auto Wicherka, który w pełni kontrolował przebieg spotkania. Pięć zdobytych bramek to niewiele w stosunku do tego w ilu znakomitych sytuacjach zabrakło szczęścia bądź nieco celności naszym zawodnikom. Zarówno prezes Leszek Wicherek, jak i trener Klaudiusz Hirsch mogą być zadowoleni z występu całej drużyny, która pokazała prawdziwą chęć zwycięstwa.

K.S. Auto Wicherek Oborniki 9:4 Prant Mundial Żary
  Mateusz Ostrowski x 2, Mikołaj Orczykowski x 2, Mikołaj Siwecki, Błażej Rzepczyk, Bartosz Nogalski, Klaudiusz Hirsch