Aktualności

W niedzielę Runda Kwalifikacyjna Halowego Pucharu Polski!!!

2013-12-17 10:27:33

hppDecyzją Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w najbliższą niedzielę odbędą się rozgrywki w ramach 1/32 Halowego Pucharu Polski, które wyłonią jeden spośród trzech futsalowych klubów w wielkopolsce do udziału w kolejnej serii tych rozgrywek.

Jako, że oprócz Auto Wicherka żaden inny klub grający w klasie rozgrywkowej niższej od I Ligi Futsalu nie zgłosił się do rozgrywek Halowego Pucharu Polski, tak Auto Wicherek został automatycznie przydzielony do fazy 1/32 tych rozgrywek. Na tym etapie znalazły się także dwa inne kluby z wielkopolski występujące na codzień w I Lidze Futsalu, są nimi Red Dragons Pniewy oraz K.S. Gniezno. Do dalszego etapu może awansować tylko jedna z tych drużyn!!

Dobrą wiadomością dla naszych kibiców jest fakt, że niedzielne rozgrywki zostaną rozegrane w Obornikach w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Zwycięzca zostanie wyłoniony po rozegraniu dwóch meczów w formie każdy z każdym, a więc w sumie będziemy świadkami trzech spotkań, które możemy zapewnić, będą stały na wysokim poziomie.

Świadczą o tym przede wszystkim nazwy klubów uczestniczących w niedzielnych zawodach. Red Dragons Pniewy - obecny lider I Ligi Futsalu, K.S. Gniezno - pierwszoligowiec, w którego szeregach występuje Bartosz Łeszyk, były gracz słynnej Akademii FC Pniewy oraz reprezentant Polski w Futsalu, a także drugoligowy Auto Wicherek z trenerem Klaudiuszem Hirschem w składzie.

Ponad to informujemy, że spotkanie w ramach II Ligi, Futsalu, które pierwotnie było zaplanowane na niedzielę, pomiędzy Auto Wicherkiem, a M40.pl Poznań zostaje przełożone. Nowy termin rozegrania tego meczu jest jeszcze nieznany.

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj