Aktualności

Wyjazdowa wygrana w Pile. Pierwsze 3 punkty dla Auto Wicherka.

2014-11-14 16:17:19

banerKS Auto Wicherek Oborniki rozpoczął sezon 2014/2015 od cennej wygranej w Pile. Oborniczanie pokonali w święto Dnia Niepodległości 3:1 KS Futsal Credo

Mecz fatalnie zaczął się dla gości. Wicherki straciły bowiem bramkę już w 30 sekundzie spotkania. Następne minuty nie napawały optymizmem. Dopiero w 10 minucie oborniczanie groźniej zaatakowali. Dzięki większej agresywności do przerwy oborniczanom udało się doprowadzić do remisu.

Druga część to zupełnie inna gra oborniczan. To oni zdobyli szybko bramkę i utrzymywali rywala z dala od własnej bramki. Ponieważ udało się strzelić po jednej z kontr trzecią bramkę to w 15 minucie meczu gospodarzom ewidentnie odeszła chęć do dalszej gry.

Ostatecznie Wicherki udanie rozpoczęły tegoroczny sezon. Zwycięstwo 3:1 na pewno doda drużynie wiary we własne siły. Te będą potrzebne już w najbliższą niedzielę 16. listopada, gdy o godz. 16:00 Wicherki zagrają przy ul. Obrzyckiej 88 z M40.pl Poznań.

W Pile bramki dla KS Auto Wicherek strzelali: Marci Antczak, Tomasz Wicberger i Łukasz Laskowski.