Aktualności

Wysoka porażka na początek Nowego Roku.

2014-01-05 12:35:08

Nie najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Auto Wicherka w pierwszym meczu 2014 roku. Drużyna Leszka Wicherka doznała pierwszej w tym sezonie porażki lecz była to niestety porażka w bardzo kiepskim stylu. Goście z Zielonej Góry dominowali w każdym aspekcie gry obnażając kiepskie przygotowanie naszych zawodników do tego spotkania. Bramki dla Auto Wicherka zdobyli Klaudiusz Hirsch, Marek Majchrzak oraz Mikołaj Orczykowski.

Choć styl gry od samego początku pozostawiał wiele do życzenia, to jedynym pozytywnym akcentem tego spotkania było prowadzenie Auto Wicherka 2:1 przez większą część pierwszej połowy. Niestety na kilkanaście sekund przed jej końcem brak koncentracji w obronie doprowadził do wyrównania i obie drużyny schodziły do szatni przy remisowym wyniku.

W drugiej połowie Akademicy całkowicie zdominowali bezbronnych rywali aplikując gola za golem. Honorowe trafienie w tej części gry zaliczył Mikołaj Orczykowski.

Wnioski z tego meczu wyciągnąć należy jak najszybciej, gdyż w następnej kolejce do Obornik przyjeżdża lider tabeli, czyli drużyna Cuprum Polkowice. To spotkanie może okazać się jeszcze trudniejsze od wczorajszego, więc tym razem musimy być w pełni gotowi.

K.S. Auto Wicherek Oborniki 3:8 AZS UZ MOSiR Zielona Góra