Aktualności

Wysoka przegrana. Auto-Wicherek wciąż bez punktów.

2011-12-04 11:05:24

logounislawlogo_autowicherekWynikiem 9:4 zakończyło się wczorajsze wyjazdowe spotkanie z bardzo młodą drużyną Unisław Team Unisław. Po, obfitującej w błędy i pomyłki, grze, kolejny raz, wracamy do Obornik bez dorobku punktowego. Ciekawostką jest fakt, że średnia wieku naszych przeciwników wynosi 18 lat.

Jak już to mamy w zwyczaju, w pierwszej połowie byliśmy godnym dla naszego rywala przeciwnikiem, walcząc jak równy z równym. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę, schodziliśmy do szatni przegrywając 3:2, jednak w tej części gry byliśmy zespołem wyraźnie lepszym. Bramki zdobywali, najpierw Bartosz Nogalski po ładnym zagraniu ze skrzydła Mateusza Ostrowskiego, a następnie sam Ostrowski pewnym strzałem pokonał unisławskiego bramkarza, wykorzystując przedłużony rzut karny, będący wnikiem szóstego przewinienia naszych przeciwników.

Druga połowa to bezradność drużyny Auto-Wicherka. Nasi przeciwnicy pokazali, że są drużyną wyraźnie szybszą i bardziej zdeterminowaną. Seria niepotrzebnych strat w ataku jak i w obronie oraz prostych błędów w naszych szeregach, dały naszym przeciwnikom kolejne sześć goli. W międzyczasie nadzieje na korzystny rezultat dali nam, najpierw, będący w ostatnim czasie w znakomitej formie strzeleckiej, Mateusz Ostrowski, a następnie Marcin Antczak, jednak jak się okazało, to było zbyt mało, aby w tym dniu poradzić sobie z niesamowicie szybkim przeciwnikiem.

Nie ma usprawiedliwienia dla takiego wyniku. Choć trzeba przyznać, że nasza gra nie wyglądała źle i widać było pomysł na rozgrywanie piłki, to jednak głupie błędy zniweczyły ciężką pracę włożoną w ten mecz. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym wyniku i wyciągnąć z niego lekcję, bo już w następną niedzielę czeka nas kolejny mecz. Tym razem do Obornik przyjeżdża drużyna KS 1920 Mosina.Unisław Team Unisław 9:4 K.S. Auto Wicherek Oborniki

gole: Bartosz Nogalski, Mateusz Ostrowski x 2, Marcin Antczak

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj