Aktualności

Zapowiedź: K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. AZS UZ Zielona Góra

2014-01-03 19:47:34

plakatNasileni karpiem, upojeni szampanem wracamy starsi i silniejsi na ligowe parkiety. Przed nami 8. kolejka spotkań i bardzo ważny pojedynek z bardzo ciężkim rywalem, czyli drużyną AZS UZ Zielona Góra. Rozgrywki ligowe osiągną niedługo półmetek, a przed nami oprócz zielonogórzan czeka jeszcze trudniejsze wyzwanie, którym będzie mecz z aktualnym liderem rozgrywek - Cuprum Polkowice. Obie drużyny jak dotąd nie doznały jeszcze smaku porażki, jednak zanim zaczniemy myśleć o kolejnym meczu skupmy się najpierw na najbliższym rywalu.

Akademicy oprócz tego, że nie przegrali dotąd żadnego spotkania, są drużyną, która ma na swoim koncie najwięcej remisów. Z tego właśnie powodu zielonogórzanie będą jutro bardzo trudnym rywalem, gdyż na trzy ostatnie mecze drużyna AZS-u zdobyła zaledwie 3 punkty i z pewnością w sobotnie popołudnie będą chcieli udowodnić swoją wartość i pokazać się z jak najlepszej strony. Mocną stroną przyjezdnych jest także liczba strzelanych goli, które piłarze z Zielonej Góry zdobywają z dużą częstotliwością. Przed nami zatem jedno z najtrudniejszych wyzwań w tym sezonie. Jak poradzą sobie z nim nasi zawodnicy?

Auto Wicherek notuje jak dotąd mieszane wyniki, a dobre mecze przeplata średnimi. Dwa tygodnie odpoczynku od futsalu nie pomoże z pewnością w podniesieniu formy, jednak zawodnicy będą musieli stanąć na wysokości zadania w dwóch najbliższych meczach, jeśli chcą się liczyć w walce o fotel lidera. Na szczęście Nowy Rok rozpoczynamy na własnym parkiecie, przed własną publicznością, więc powinno to być dodatkowym bodźcem dla naszych obornickich futsalowych jedynaków. Warto ten rok zacząć od zwycięstwa, dlatego bądź z nami! Obecność obowiązkowa!!


K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. AZS AZ Zielona Góra
miejsce: hala OCS, ul. Obrzycka 88 w Obornikach
data: 04 stycznia 2014r. (sobota)
początek spotkania: godz.: 14:00

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj