Aktualności

Zapowiedź: K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. K.S. Credo Futsal Piła

2013-12-12 14:20:42

ballNiesamowicie emocjonująco zapowiada się kolejne spotkanie w ramach 6. kolejki II ligi Futsalu, w którym Auto Wicherek Oborniki zmierzy się na własnym parkiecie z niedawno powstałą drużyną futsalową, która udanie debiutuje w tym sezonie na drugoligowej arenie - KS Credo Futsal Piła. Obie drużyny stanęły już raz na przeciw siebie, a miało to miejsce podczas przedsezonowych przygotowań. Tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 7:3 dla oborniczan, jednak w perspektywie niedzielnego pojedynku, żadne statystyki i wspomnienia z przeszłości nie będą miały żadnego znaczenia.

Obie drużyny po pięciu kolejkach uzbierały na swoim koncie taką samą ilość punktów lecz dzięki lepszemu stosunkowi bramek Credo Piła znajduje się oczko wyżej od obornickiego Auto Wicherka. Pilanie sezon rozpoczęli udanie, nie notując dotychczas ani jednej porażki. Imponowali oni formą w meczach ze Skwierzyną, Poznaniem, Żarami oraz Zieloną Górą. Tym razem podopieczni trenera Karola Skiby przyjeżdżają do Obornik chcąc podtrzymać swoją dobrą passę. A stawka spotkania jest bardzo wysoka, więc z pewnością będzie o co walczyć.

Najbliższy pojedynek Auto Wicherka z Credo Futsal Piła to nie tylko mecz o trzy punkty. Zwycięzca tego spotkania otrzyma przywilej zajęcia trzeciej lokaty w ligowej tabeli, a komplet punktów nie tylko zbliży go do czołówki lecz pozwoli także odskoczyć reszcie stawki. Czekają nas zatem wielkie emocje i miejmy nadzieję, że mnóstwo bramek. Zarezerwuj sobie niedzielne popołudnie i bądź z nami!! Zapraszamy!!

 

 

K.S. Auto Wicherek Oborniki vs K.S. Credo Futsal Piła

miejsce: hala OCS, ul. Obrzycka 88 w Obornikach

data: 15 grudnia 2013r. (niedziela)

początek spotkania: godz.: 15:00

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj