Aktualności

Zapowiedź: K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. TS Celuloza Kostrzyn

2013-11-15 16:27:20

plakatLedwie opadły emocje po pierwszej serii spotkań, a my już przygotowujemy się do kolejnego starcia. Pierwsze cztery mecze nie rozczarowały chyba nikogo, gdyż wpadło w nich aż 40 goli, co daje średnią dziesięciu bramek na mecz!! Taką właśnie średnią ustrzelili zawodnicy Prant Mundial Żary oraz obornickiego Auto Wicherka, dzieląc się ostatecznie punktami.

Kolejne spotkanie oborniccy futsalowcy rozegrają we własnej hali, gdzie spod samej granicy, znad odrzańskiego Kostrzyna zjawi się zespół TS Celuloza, który ogrywając w poprzedniej kolejce Oranje Sport Poznań przyjeżdża do Obornik z kompletem punktów. Czeka nas zatem kolejne ciężkie spotkanie z kolejnym futsalowym debiutantem. Popularni "Papierowi" są bowiem drużyną, która rozpoczyna swoją przygodę z halową odmianą piłki nożnej. Swoim pierwszym meczem potwierdzili jednak, że są w pełni gotowi na to nowe doświadczenie, dokumentując ten fakt dobrą dyspozycją.

Piłkarzom Auto Wicherka do osiągnięcia pełni formy jeszcze sporo brakuje. Widzieliśmy o wiele lepsze występy naszych piłkarzy w porównaniu z tym, który odbył się w Żarach. Co prawda w pomeczowej konferencji trener Klaudiusz Hirsch wziął w obronę swoich podopiecznych mówiąc, że jest to jeszcze bardzo młoda drużyna, której błędy się zdarzają i będą się jeszcze zdarzać. Liczymy na to, że z meczu na mecz tych błędów będzie popełnianych coraz mniej, a punktów w ligowej tabeli będzie przybywać. Piłkarze nie raz już udowadniali nam, że potrafią rozgrywać wielkie mecze. Życzymy im, aby w niedzielę wjechali na właściwe tory.


K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
miejsce: hala OCS, ul. Obrzycka 88, Oborniki
data: 17 listopada 2013 (niedziela)
początek spotkania: godz.: 15:00

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj