Aktualności

Zapowiedź: K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. UKS Orlik Mosina

2013-04-12 15:25:46

 

Któż z Was, drodzy kibice, na samym starcie rozgrywek, pomyślałby, że obecny sezon potoczy się w ten właśnie sposób? Drodzy Państwo, już w najbliższy weekend odbędą się dwa pojedynki, które raz na zawsze rozstrzygną losy i podzielą miejsca, na których zasiądą poszczególne drużyny. O najcenniejszy fotel, a w zasadzie tron mistrza II ligi Futsalu w sezonie 2012/2013, co będzie zdecydowanym hitem kolejki, a kto wie czy nie hitem całego sezonu, powalczą TAF Eruo-Drób Toruń oraz Vamos Gdańsk. Obie drużyny przez cały sezon utrzymywały wysoką formę, dzięki czemu znacznie oderwały się od peletonu i na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek mają w dorobku tyle samo punktów.

Z kolei w drugim, nieco niższej rangi, finale, który będzie bliższy sercom kibiców obornickiego Auto Wicherka, dojdzie do pojedynku o brązowy medal rozgrywek II ligi Futsalu. W białym narożniku do walki staną gospodarze, czyli drużyna, która wygląda na to, że kryzys formy ma już daleko za sobą, a sobotni pojedynek będzie znakomitą okazją do przypieczętowania tego faktu. Natomiast w narożniku zielono-czarnym, czekać będzie bardzo niebezpieczny i nieobliczalny rywal, który w tym sezonie utarł nosa firmom z czołówki tabeli.


Podopieczni Klaudiusza Hirscha po niedzielnym zwycięstwie z Toruńską Akademią Futsalu będą z pewnością w znakomitych humorach, ale historia już wiele razy pokazała, że przed pojedynkiem z drużyną Mosiny humor trzeba odłożyć na bok, a włączyć maksymalną koncentrację. Fakt jest taki, że obie drużyny przed sobotnim derbowym szlagierem nie mają nic do stracenia, za to do zdobycia coś niesamowicie cennego, dlatego możemy się spodziewać niesamowitych emocji i wspaniałego widowiska. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców i mieszkańców Ziemii obornickiej na ostatnią kolejkę II ligi Futsalu, w której K.S. Auto Wicherek Oborniki podejmie drużynę UKS Orlik Mosina. Startujemy w sobotę o godz. 15:00, niech Cię nie zabraknie!!


K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. UKS Orlik Mosina
miejsce: hala OCS, ul. Obrzycka 88, Oborniki
data: 13 kwietnia 2013 (sobota)
początek spotkania: godz.: 15:00
kontuzje: Tomasz Kustoń
występ niemożliwy: Marek Majchrzak (choroba)
występ niepewny: Kamil Ciesielski

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj