Aktualności

Zapowiedź: K.S. Credo Futsal Piła vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki

2014-03-04 11:53:24

pilaNie, drogie Panie i drodzy Panowie, to jeszcze nie Liga Mistrzów, to wciąż II Liga Futsalu, choć ze względu na zaległości w spotkaniach nastała konieczność rozegrania ligowego meczu w środku tygodnia. Właśnie tak, już jutro Auto Wicherek Oborniki wybierze się do Piły, by zmierzyć się z tamtejszym K.S. Credo w zaległym meczu 15. kolejki. Początek spotkania o godz. 20:00.

W ostatnim czasie Credo Futsal Piła nie notuje wymarzonych wyników, czego dowodem są zaledwie cztery remisy w dziewięciu ostatnich spotkaniach. Choć dobry początek sezonu w ich wykonaniu mógł być zaskoczeniem dla wielu, to i tak należy pochwalić postawię pilskich futsalowców, którzy urywali punkty najsilniejszym zespołom naszej ligi. Drużyna Credo formą imponuje przede wszystkim na własnym parkiecie, gdzie nie doznała jeszcze ani razu w tym sezonie goryczy porażki. Zapowiada się zatem bardzo ciężka przeprawa.

Ciekawostką jest fakt, że z pilskim zespołem Auto Wicherek miał już okazję zmierzyć się dwukrotnie i dwa razy padał ten sam wynik - 7:3. Bardzo dużym osłabieniem w ekipie Credo Piły jest brak kontuzjowanego najskuteczniejszego strzelca tego zespołu - Jakuba Skwarka lecz o sile ofensywnej tej drużyny będzie stanowił świeżo upieczony młodzieżowy reprezentant Polski w Futsalu - Mateusz Kostecki. Zawodnikowi jak i całej drużynie gratulujemy tak znakomitego wyróżnienia.

Jutrzejsze spotkanie zweryfikuje aktualną formę zawodników Auto Wicherka, jak i konsekwencję w dążeniu do wyznaczonego celu. Znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie każdy następny mecz jest dla nas jak finał, a każda minuta boiskowych wydarzeń to walka o przetrwanie. Jak poradzi sobie drużyna Leszka Wicherka w tych okolicznościach przekonamy się już jutro. Bądźcie z nami!!


K.S. Credo Futsal Piła vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki
miejsce: hala sportowa PWSZ w Pile, ul. Podchorążych 10
data: 05 marca 2014 (środa)
początek spotkania: godz. 20:00

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj