Aktualności

Zapowiedź: M40.pl Poznań vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki

2014-02-28 15:17:29

loWraz z jutrzejszym dniem rozpocznie się nietylko nowy miesiąc Marzec lecz także nowa, 16. już, kolejka ligowych zmagań. Wraz z marcem nadchodzi zwykle najpiękniejsza pora roku - wiosna, która u nas gości już o dziwo od kilku dobrych tygodni. Na wiosnę wszystko powraca do życia, roślinność zaczyna rozkwitać, ptaki wracają z ciepłych krajów, a II Liga Futsalu - wprost przeciwnie niestety - jak zmęczone słońce, chyli się ku zachodowi.

Przed nami jedna z ostatnich kolejek tego sezonu, a sytuacja w tabeli robi się coraz ciekawsza i wcale nie bardziej klarowna. Niespodziewanie do walki o czwarte, a może nawet i trzecie miejsce włączyła się Orlik Mosina. Auto Wicherek z sześcioma punktami straty i trzema zaległymi meczami do trzeciej Celulozy Kostrzyn walczy o wskoczenie na pudło. Celuloza z kolei ciągle liczy na srebro i wyprzedzenie Zielonej Góry, natomiast wydaje się, że Zielona Góra, która dotychczas jako jedyna nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, nie odpuści walki o mistrzostwo z liderem - Cuprum Polkowice.

Pewni miejsca w tabeli będziemy mogli być dopiero po końcowym gwizdku ostatniej koleki sezonu, a w chwili obecnej należy skupić się na najbliższym rywalu. A tego, zdaje się, że znamy bardzo dobrze, gdyż zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję zmierzyć się z nim w bezpośrednim pojedynku. Chodzi oczywiście o M40.pl Poznań, z którym przyszło nam rozegrać dwa ligowe mecze w przeciągu sześciu dni. Zeszłotygodniowe zasłużone lecz nie bez trudu wywalczone zwycięstwo pozwoliło nam zbliżyć się do wyżej sklasyfikowanych w tabeli rywali. W jutrzejszym spotkaniu będzie trzeba dokonać tego samego jeśli w dalszym ciągu chcemy liczyć się w walce o miejsce w czołówce.

Jak rozstrzygną się losy jutrzejszego pojedynku okaże się już za nieco ponad 24 godziny. Tym razem gramy na wyjeździe, a w tym sezonie na obcych parkietach wygraliśmy tylko raz. Pora to zmienić!!M40.pl Poznań vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki

miejsce: hala sportowa w Komornikach

data: 01 marca 2014 (sobota)

początek spotkania: godz.: 16:00

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj