Aktualności

Zapowiedź: Vamos Gdańsk vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki

2013-02-21 16:34:47

ballPo tygodniu przerwy Auto Wicherek wraca na ligowe parkiety. Tym razem drużyna z Obornik pojedzie do Gdańska rozegrać zaległy mecz 8. kolejki z tamtejszym Vamosem. Choć wynik tego pojedynku nie zmieni już nic w układzie tabeli to warto wygrać to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej, by mieć lepszy start w rozgrywkach play-off.

Pierwsze spotkanie obu drużyn nie wyłoniło zwycięzcy, a mecz zakończył się remisem 3:3. Auto Wicherek prowadził w tamtym meczu 3:1, jednak świetna gra gdańszczan pozwoliła na odrobienie strat, a o mały włos zawodnicy Vamosu przechyliliby szalę zwycięstwa na swoją stronę. Punkty zdobyte w niedzielnym spotkaniu będą niezwykle cenne z punktu widzenia kolejnej, decydującej już fazy obecnego sezonu.

Vamos Gdańsk to drużyna niezwykle skuteczna jeśli chodzi o grę w przewadze, posiadają bardzo utalentowany skład aspirujący do awansu do I ligi, co nie raz już pokazali swoją postawą na ligowych parkietach. Jest to jedyny zespół, któremu udało się wygrać z liderem naszej ligi - TAF'em Euro-Drób Toruń i z pewnością w niedzielnym spotkaniu będzie bardzo ciężko o wywiezienie z Gdańska jakichkolwiek punktów. Vamos gra bardzo mądry, ułożony, i co najważniejsze, skuteczny Futsal, dlatego będziemy musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, żeby znaleźć sposób na najbliższych rywali.

Z pewnością stać na to zawodników Auto Wicherka, ale stać ich również na coś zupełnie przeciwnego. Jak pokazały ostatnie mecze drużyna nie znajduje się obecnie w zbyt dobrej formie, o czym świadczą trzy porażki odniesione w trzech poprzednich spotkaniach. Auto Wicherek przyzwyczaił już całe futsalowe środowisko, że gra w kratkę, przeplatając dobre mecze występami poniżej krytyki. Na jaki występ obornickich piłkarzy możemy liczyć w niedzielę?


Vamos Gdańsk vs. K.S. Auto Wicherek Oborniki
data: 24 lutego 2013 (niedziela)
początek spotkania: godz: 16:00
miejsce: hala sportowa, ul. Startowa 9, Gdańsk
kontuzje: Tomasz Kustoń

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj