Aktualności

Zła passa wciąż trwa. Auto Wicherek 3:4 KS 1920 Mosina.

2011-12-12 23:23:42

logomosinalogo_autowicherekW nienajlepszych humorach drużyna Auto Wicherek Oborniki kończy obecny rok. Nieporadność w obronie i brak zimnej krwii przy wykańczaniu akcji pozbawiły nasz zespół pierwszych w tym sezonie punktów, a mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla naszych przeciwników. Drużyna Auto Wicherka zagrała bez swojego najskuteczniejszego zawodnika, Mateusza Ostrowskiego, który z powodu wirusa nie mógł wystąpić w tym spotkaniu.

Mecz rozpoczęliśmy od ataków lecz jako pierwsi straciliśmy bramkę po błędzie w obronie. Nie musieliśmy jednak długo czekać i już chwilę później Mikołaj Siwecki zalicza efektowny przechwyt i nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Nasza radość jednak nie trwała długo i zawodnicy KS Mosiny podwyższają rezultat spotkania na 2:1, by po chwili na tablicy wyników znów widniał remis. Tym razem po bezbłędnie rozegranym aucie piłkę w polu karnym otrzymuje Bartosz Nogalski i zdobywa swoją trzecią bramkę w tym sezonie. To nie był koniec emocji w tej części spotkania. Dwie zbyt łatwo oddane piłki goście zamieniają na dwa gole, a brak skuteczności w wyprowadzaniu akcji oraz niewykorzystany przedłużony rzut karny z naszej strony sprawiły, że do szatni schodziliśmy z dwubramkową stratą.

Druga połowa to dominacja naszych zawodników. Jednak mnóstwo oddanych strzałów nie potrafiło znaleźć drogi do bramki przeciwników. Rozmiary porażki, po jedynym w tej części gry golu, zmniejszył Tomasz Wicberger pakując piłkę do pustej bramki, po ładnej kombinacyjnej akcji naszego zespołu. Do końca meczu próbowaliśmy jak tylko się dało zmienić rezultat tego spotkania lecz rażąca nieskuteczność uniemożliwiła nam zgarnięcie choć jednego punktu.

Był to ostatni ligowy mecz drużyny K.S. Auto Wicherek w tym roku. Następne spotkanie zagramy dopiero pod koniec stycznia, a więc mamy sporo czasu, by wyciągnąć wnioski z dotychczasowych spotkań. Przede wszystkim należy poprawić grę w obronie. Jeśli to się uda, to o wyniki z pewnością nie bedzięmy musieli się martwić.K.S. Auto Wicherek Oborniki 3:4 KS 1920 Mosina

gole: Mikołaj Siwecki, Bartosz Nogalski, Tomasz Wicberger

żółta kartka:

« powrót
FACEBOOK
Następny mecz:
DATA: 20.09.2014
(SOBOTA)
godz. 15:00
VS.
K.S. Gniezno
K.S. Auto Wicherek Oborniki
Poprzedni mecz:
DATA: 13.09.2014
0:3
K.S. Auto Wicherek Oborniki
K.S. Gniezno
Strzelcy:
ZAWODNIK PLF HPP SUMA

1. Mikołaj Orczykowski 14 14
2. Marcin Antczak 9 9
3. Klaudiusz Hirsch 8 1 9
4. Mikołaj Siwecki 8 8
5. Marek Majchrzak 8 8
6. Bartosz Nogalski 4 1 5
7. Mateusz Ostrowski 4 4
8. Patryk Rau 3 3
9. Błażej Rzepczyk 3 3
10. Łukasz Laskowski 2 2
11. Tomasz Wicberger 2 2
12. Tomasz Rozmiarek 1 1
Sponsorzy:
Partnerzy:
Reklama:
.
Kreator stron internetowych - przetestuj